Początek spotkań dla bardziej zaawansowanych 9 września

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji Kwartalnika, który tradycyjnie potrwa dłużej niż kwartał i zakończy się zapewne w styczniu lub nawet lutym. Rozpoczynamy w najbliższy poniedziałek o 18:00 – można jeszcze dołączyć!

Warsztaty fotograficzne dla średnio i bardziej zaawansowanych w Warszawie. Spotkania odbywają się generalnie co 2,3 tygodnie, zwykle w niedziele o 17:00 (jesień-zima), ewentualnie w poniedziałki, wtorki czy środy o 18:00 (zwłaszcza wiosną).

Nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich spotkaniach.
Materiały pospotkaniowe (zdjęcia, ilustracje, pomoce, odnośniki, zadania) są także rozsyłane lub udostępniane w internecie.

Warsztaty mobilizują do wypadów plenerowych i dalszej pracy. Pozwalają poznać osoby o podobnej pasji. Można porównywać własne zdjęcia z pracami prowadzącego i innych uczestników. Pomagają stawić czoła kolejnym problemom, technikom czy tematom. Pozwalają poszerzyć horyzonty, rozwinąć wrażliwość, wyobraźnię oraz niezależność artystyczną. Zajęcia mają bardziej spontaniczny, warsztatowy i dyskusyjny charakter niż w przypadku kursu podstawowego. Liczę na dużą aktywność uczestników!

Miejsce: Białostocka 24 przy Centrum Wileńska na Pradze.

Zaprasza: Irek Graff

Informacje:
www.fotokursownia.com/kwartalnik
tel. 606-141-688