Zapis spotkania o Puszczy Karpackiej z Katarzyną Gubrynowicz

Zapis spotkania z 30 czerwca. Jeśli ktoś je przeoczył, zachęcam do obejrzenia teraz. Tymczasem… kolejna edycja Okiem Fotografa online już 14 lipca czyli tradycyjnie we wtorek o 18:30.

Puszcza Karpacka – znana i nieznana
Fotogeniczna Mapa Polski – spojrzenie w stronę Bieszczad.

Obejrzeliśmy sporo znakomitych zdjęć, porozmawialiśmy o nich, podyskutowaliśmy o puszczy, ale także nawiążemy do 25. jubileuszu Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Puszcza Karpacka – stare buki, jodły, jawory. Królestwo drapieżników – wilków, rysi, żbików, niedźwiedzi. Wspaniały, dziki świat. Ale puszcza to nie są tylko Bieszczady, które, zwłaszcza w sezonie są bardzo zatłoczone. Powyżej Bieszczad rozciąga się mało znana kraina należąca do Pogórza Przemyskiego. W skład jej wchodzą lasy słynnego Arłamowa. Teren projektowanego niegdyś Turnickiego Parku Narodowego, który obecnie poddawany jest intensywnej wycince.

Katarzyna Gubrynowicz to fotograf przyrody, artysta grafik po warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, członek Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Związku Polskich Fotografów Przyrody (Prezes stowarzyszenia w latach: 2013-2016).

Okiem Fotografa:
Cykl spotkań, prelekcji i wideocastów poświęconych fotografii.
Przygotowanie i prowadzenie spotkania oraz całego cyklu: Irek Graff
www.facebook.com/okiemfotografaonline

Zapisy spotkań umieszczane są kilka dni po nich na kanale YouTube projektu:
https://www.youtube.com/channel/UCDxtCi5PJ2ah7ZzIVwvcS7A

Patroni spotkania:

  • Związek Polskich Fotografów Przyrody,
  • Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze,
  • Fotokursownia.