Plener na Suwalszczyźnie i SBF 5-8 lipca

Niskie koszty, bogaty ale elastyczny program, piękne krajobrazy, ciekawa przyroda Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Wodziłki i inne malownicze wioski oraz… fantastyczny Suwałki Blues Festival z wieloma scenami i wykonawcami, a wśród nich: Eric Burdon z Animals, Mavis Staples, Billy Gibbons z ZZTop i Organek z gośćmi. Wstęp wolny na poranne koncerty klubowe (tak zwane śniadania bluesowe o 11:00) i główne wieczorne plenerowe. Oczywiście nie ma przymusu 😉 odwiedzania festiwalu, można w tym czasie fotografować bardzo ładne krajobrazowo i bogate przyrodniczo okolice Jeleniewa, tuż obok naszej bazy.

Nocujemy ponownie w drewnianym domu w Jeleniewie koło Suwałk, który pozostaje tylko do naszej dyspozycji. Na miejscu kuchnia. Wspólne śniadania i kolacje sami przygotowujemy, obiady w Suwałkach lub restauracji Pod Jelonkiem w Jeleniewie.

Gdyby zapowiadała się mgła, ruszymy do pobliskiego Suwalskiego Parku Krajobrazowego lub nieco dalej – na pogranicze litewskie i Uroczysko Poszeszupie nad rzeką Szeszupą.

W ramach warsztatów proponuje:
materiały/przygotowanie do pleneru, zadania do realizacji na miejscu, opiekę warsztatową, omówienie zdjęć po plenerze na spotkaniu poplenerowym lub przez Internet.
Fotograficznie będziemy się koncentrować na krajobrazach, detalach przyrodniczych (dobry czas na makro!) i oczywiście koncertach.

Ruszamy z Warszawy w czwartek wieczorem i część z nas wraca w niedzielę, a część w poniedziałek.

Fotogaleria z podobnego pleneru w lipcu 2016 roku

Największy plenerowy festiwal bluesowy w Polsce – program

CENA: 300/400 zł
z dojazdem z/do Warszawy i na miejscu,
w przypadku własnego transportu – rabat

ZGŁOSZENIA DO 30 CZERWCA

Dodaj komentarz