W czerwcu znów się zanurzymy… Adam Sokólski opowie nam o fotografii
podwodnej makro i przedstawi zdjęcia, które wykonał podczas wypraw do
Indonezji, Malezji oraz na Filipiny. Przybliży nam swoją przygodę z
takim typem fotografii – jak się zaczęła i jak wygląda dziś. Pokaże
sprzęt, którego używa i podpowie, od czego zacząć, jeśli ktoś chciałby
spróbować swoich sił pod wodą.Najwięcej opowieści będzie jednak o samych zdjęciach – przedstawi ulubione ujęcia i opowie historie, które się za nimi kryją.