Partnerzy

Fundacja AVE

Organizacja kierowana przez Bartka Włodkowskiego realizuje fantastyczne, niekomercyjne projekty edukacyjne, kulturalne, integracyjne, turystyczne i pomocowe, m.in. Juwenalia III Wieku i Konkurs Recytatorski Twórczości ks. Twardowskiego. Przy Fundacji działają 3 chóry. Prowadzone są cykliczne warsztaty dziennikarskie, muzyczne, fotograficzne, a także edukacyjne rajdy i spływy kajakowe dla dzieci, młodzieży, seniorów i osób niepełnosprawnych („Super czad z dziadkiem w kajaku”, „Kajakowe Pogotowie Recyklingowe”, „Akademia Kajakowa osób niepełnosprawnych”). Fundacja podejmuje też działania w zakresie popularyzacji historii i dziedzictwa kulturowego, wydaje młodzieżowy miesięcznik „Aveciarz”, szkoli wolontariuszy… POLECAM!!!

Współpracuję z Fundacją od 2008 roku, gdy po raz pierwszy (ale nie ostatni jak widać poniżej) połączył nas Bug. Prowadziłem warsztaty fotograficzne dla młodzieży, dzieci i seniorów. Więcej o ostatnim projekcie:

http://www.fundacjaave.pl/


Związek Polskich Fotografów Przyrody

Stowarzyszenie działa od 1995 roku i zrzesza ponad 500 osób w 12 okręgach. Organizuje spotkania, pokazy, wystawy, plenery, festiwale fotografii, konkursy, w tym także doroczny konkurs wewnętrzny na Fotografa Roku oraz Międzynarodowy Festiwal Wizje Natury w Izabelinie.

ZPFP propaguje fotografowanie z poszanowaniem przyrody i obowiązującego prawa, szczególnie dużo uwagi poświęcając odpowiedzialnemu fotografowaniu zwierząt w warunkach naturalnych.

Więcej informacji: www.zpfp.pl


Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego

W ramach PCKZ funkcjonują m.in. Prywatne Technikum Weterynarii, Prywatna Szkoła Policealna i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
PCKZ od 20 lat kształci techników weterynarii oraz techników branży rolniczej – rolnik, ogrodnik, pszczelarz. Oferuje wynajem sal, liczne warsztaty i kursy zawodowe dla średniego personelu weterynaryjnego oraz ciekawe szkolenia dla właścicieli zwierząt.
Ul. Kijowska 3 (Praga), Warszawa


Wydawnictwo Epograf Krzysztof Niedbała

Studio graficzne oferujące wysokiej jakości wydruki reklamowe i artystyczne
Tu były drukowane liczne wystawy, w tym nasze „Zwierzaki”.
Kontakt: 501 421 017; krzysiekniedbala@gmail.com

 


Polskie Wydawnictwo Fotograficzne

wydawca reedycji książek Witolda Dederki,
które bardzo polecam


Serwis Fotodoctor

W 2017 roku na Pradze otwarty został punkt serwisu Fotodoctor (wcześniej był tylko w Sopocie). Tworzą go młodzi ludzie pełni zapału, ale już ze sporym doświadczeniem, które zdobyli w dużej sieci serwisowej. Nie mogli jednak zdzierżyć tego, co się tam działo, więc postanowili odłączyć się i zacząć działanie na własną rękę.

Rozpoczęliśmy współpracę. Dla kursantów Fotokursowni zaproponowali zniżki na wszystkiego rodzaju usługi (rabat nie dotyczył kosztu sprowadzanych części), a także zniżkę na czyszczenie filtrów matryc w lustrzankach niezależnie od typu.

Nikomu nie życzę awarii, ale się zdarzają niestety, poza tym każdy aparat powinno się przeczyścić, sprawdzić raz na dwa lata, już koniecznie po bliższym spotkaniu z wodą czy piaskiem.
Serwis działa w dni robocze od 11:00 do 18:00. Sprzęt jest naprawiany na miejscu (nie wysyłany dalej do żadnej sieci).

Fotodoctor Warszawa, ul. Targowa 20A, 3 piętro
Przy Kijowskiej, blisko Dworca Wschodniego i stacji metra Stadion
http://fotodoktor.com.pl/kontakt/


Festiwal Kultury Polskiej w Luksemburgu

W 2018 roku 5 edycja i 10 lecie festiwalu!
I wystawa, której będę kustoszem 🙂
Nasza współpraca zaczęła się w lipcu 2015 roku, wtedy poprowadziłem tam pierwsze warsztaty foto.