Okiem Fotografa online – pierwsze spotkanie

Zapraszam na pierwsze spotkanie z cyklu „Okiem Fotografa online” we wtorek 16 czerwca na spotkanie z Kasią Ciesielską-Faber, Fotografem Roku 2020 Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Jego tematem będzie Narodowy Rezerwat Przyrody Richmond Park znajdujący się w granicach Wielkiego Londynu. Mieszkająca w jego pobliżu fotografka przybliży nam to miejsce i żyjącą tam przyrodę przy pomocy swoich wyjątkowych zdjęć. Porozmawiamy między innymi o tamże wykonanej fotografii, zatytułowanej „Towarzysze”, za którą otrzymała Grand Prix od Jury oraz Nagrodę Publiczności od członków Okręgu Mazowieckiego ZPFP w tegorocznym konkursie.

Miejsce nowego projektu i spotkań online: www.facebook.com/okiemfotografaonline
Zarówno tam, jak i na profilu na YouTube będzie też rejestracja spotkania.

Zaproszenie na spotkanie i na cykl online znad Wisły 🙂

Kasia jest laureatką wielu nagród w konkursach, m.in. II Nagrody Konkursu Międzynarodowej Federacji Fotografii Przyrodniczej IFWP 2012, sześciu nagród lub wyróżnień w konkursie ZPFP i co najmniej szesnastu w konkursie Okręgu Mazowieckiego tegoż stowarzyszenia.

Autorka tak mówi o sobie i swojej pasji:
„Przyroda i fotografia były mi zawsze bliskie. Cieszy mnie obserwowanie natury i możliwość pokazywania innym przyrodniczej różnorodności świata. Chciałabym swoimi zdjęciami wyzwolić wrażliwość w tych, którzy nigdy nie interesowali się dziką przyrodą by też dostrzegli jej piękno i zastanowili się nad jej kondycją, a w efekcie na co dzień podejmowali decyzje, które jej nie szkodzą. Od 2006 roku należę do Związku Polskich Fotografów Przyrody ale zawodowo związana jestem z branżą IT – zajmuję się architekturą rozwiązań tzw. chmury w Londynie. Szukam sposobu, by połączyć obie pasje.”

Będzie to PIERWSZE 🙂 spotkanie z cyklu Okiem Fotografa w wersji online, zarazem premiera projektu Fotogeniczna Mapa Świata.

Partnerzy spotkania:
Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Mazowiecki,
Centrum Promocji Kultury Praga Południe,
Fotokursownia.

Organizacja cyklu i prowadzenie: Irek Graff

Zapis spotkania będzie dostępny również nieco później zarówno na profilu Okiem Fotografa online, a także na kanale YouTube projektu:
www.youtube.com/channel/UCDxtCi5PJ2ah7ZzIVwvcS7A